Özgün çizgisiyle öne çıkan Luva Concept, her türlü dış mekânı güzelleştirmek için tasarlanmış dayanıklı, yüksek kaliteli ve şık dış mekân mobilya modellerini müşterileriyle buluşturuyor.

Masko, Modoko ve Bodrum’da yer alan showroomlarında sergilediği ithal ve yerli ürün gamıyla, zevkli ve özel bir tarz arayanlara hitap eden Luva Concept, özellikle bahçe mobilyasında dünya trendini izleyen zengin model çeşitliliği ile ayrıcalık sağlıyor. Özel imalat mobilya üretimleri, kişiye ve mekanâ özel çalışmaların hızla önem kazandığı sektörümüzde vazgeçilmez olmaya başladı. Bu konudaki en önemli unsurun, imalat esnasında müşterilerimize güven vermek ve onlara yardımcı olmak olduğunun kuşkusuz ki bilincindeyiz. Bu noktada, imalattan gelen gücümüzü ve tecrübemizi mimar kadromuzun desteği ile birleştirerek sizlere sonsuz alternatif sunmayı amaçlıyoruz.

Neden Luva Concept?

Konaklama ve hizmet sektörünün en önemli dinamikleri olan oteller, kafeler, bahçeli mekânlar ve diğer dinlenme alanlarının mobilya tercihlerine, tüm dekoratif açılımlarda alternatif ürün ve proje uygulama desteği veren Luva Concept, her projeye uygun geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.