Köşe Koltuk Takımları ile Şık ve Modern Köşeler
Köşe Koltuk Takımları ile Şık ve Modern Köşeler

Hem şık hem de kullanışlı yapılarıyla köşe koltuk takımları son dönemlerde yeniden oturma odalarında, mutfaklarda ve bahçelerde tercih edilmeye başlandı. Daha ferah ve kullanışlı mekanlar yaratmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen bu koltuklar evlerde şık ve dinamik bir hava yaratmak için ideal mobilyalardır. Özellikle küçük boyuttaki evlerde kurtarıcı konumda olan köşe koltuk takımları, minimal yaşam tarzını benimseyen kişilerin ev dekorasyonlarında kullandığı mobilyalar arasında yer alıyor.

Köşe Koltuk Takımı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Salonunuzu, ofisinizi ya da bahçenizi dekore etmenize yarayan köşe koltuk takımlarının tarzları ve görünüşleri kadar rahatlıkları ve kullanım ömürleri de oldukça önemlidir. Kumaşının kaliteli olması, yapısının ergonomik olması ve oturma alanının genişliği koltuk takımı seçerken dikkat edilmesi gereken önemli başlıklar arasında yer almaktadır. Köşe koltuk takımlarının öncelikle kaliteli bir döşemelik kumaşa sahip olması gerekir. Daha sonra ise koltuk takımını birleştiren iskeletin ve kumaş dikişlerinin sağlamlığı önemlidir.

Köşe Koltuk Takımları Nasıl Dekore Edilir?

Genellikle klasik, modern ve spor tarzda üretilen köşe koltuk takımları salonunuzda normal takımlara göre daha az yer kapladığı için lambader, kitaplık ve şifonyer gibi pek çok mobilyaya alan açmaktadır. Köşe koltuk takımları aynı zamanda masa ve orta sehpa gibi dekoratif ürünler ile desteklenmektedir. Ayrıca modüler tasarımı sayesinde kullanım şeklinde özgürlük sağlaması, içerisinde bulunduğu mekana ve diğer mobilyalara uygun olarak da kullanılabilmektedir. Bu sayede salonunuzu daha şık ve istediğiniz tarzda dekor edebileceğiniz ürün çeşitliliğine sahipsiniz.Luva Concept Köşe Koltuk Takımları

Üç farklı grupta satışa sunulan Luva Concept köşe koltuk takımları ahşap, rattan ve alüminyum malzemelerinden tasarlanarak üretilmektedir. Ahşap malzemesi ile tasarlanan köşe koltuk takımlarında bulunan modeller Almond, Life, London, Primo ve Opera modelleridir. Ahşap malzemelerden üretilmesinden dolayı daha rahat bir tarzı yansıtan bu koleksiyondaki modeller bahçe dizaynınız için de uygundur.

Luva Concept’in Rattan koleksiyonuna ise kamış hammaddesi ile üretilen bir koleksiyondur. Sansiro, Calista, Gordion, Fiji ve Almera modellerinden oluşan Rattan koleksiyonu genellikle outdoor tarzına uygun olarak tasarlanan bir mobilyalardan oluşur. Ayrıca rattan köşe koltuk takımları kumsallar da ve plajlarda kullanılmaya oldukça elverişli bir yapıdadır.

Luva Concept’in köşe takımlarındaki bir diğer koleksiyon ise Alüminyum koleksiyonudur. Yine dış mekan kullanımına uygun olarak tasarlanan bu koleksiyonda Stockholm, Round, Porto Plus, Lion, Helsinki ve Etna modelleri yer almaktadır. Alüminyum iskeletleri sayesinde zarif bir yapıya sahip olan bu koleksiyonu bahçenizde ya da terasınızda tercih edebilirsiniz.  Bu tarz mobilya seçenekleri alandan tasarruf etmenizi sağlayarak, modern bir dekorasyona kavuşmanızı sağlayacaktır.

Luva Concept, zengin ürün kategorisi, kaliteden ödün vermeyen yapısı ile en uygun mobilya seçeneklerini beğeninize sunuyor. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, profesyonel danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Haber bültenimize abone olun.
LUVA CONCEPT MASKO
İkitelli Osb Mah.
Masko Mobilyacılar Sitesi
17-B Sk. No:33-35
Başakşehir / İstanbul
0212 472 72 72
LUVA CONCEPT ÜMRANİYE
Necip Fazıl Bulvarı
No: 84/A Y. Dudullu
Ümraniye / İstanbul
0 216 420 28 28
Copyright © 2022 Luva Concept. Tüm Hakları Saklıdır.
Maya
WhatsApp