Cast Aluminyum Mobilya Nedir?
Cast Aluminyum Mobilya Nedir?

Dış mekanların tamamlayıcı unsuru olarak karşımıza çıkan cast aluminyum mobilyalar, zarif ve ince işçilikten hoşlanan kişilerin tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. El işçiliği ile üretilen bu ürünler fonksiyonel olduğu gibi dayanaklı yapılarıyla da ön plana çıkmaktadır. Klasik ve modern tarzda üretilen parçalar; dış mekanlarınızı süsleyerek, en nadide parçalarınız arasında yer alacak!

Evinizde en çok vakit geçirdiğiniz bölge bahçeniz ise cast aluminyum mobilyalar tam sizi tanımlıyor. Dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanabileceğiniz, kaliteli bir bahçe takımına sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı desenlerin yer aldığı mobilya takımları  evinizi yeniden yorumlamanıza olanak tanıyor.

Cast aluminyum bahçe mobilyalarını her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yağmur, rüzgar, fırtınadan etkilenmeyecek olan bu mobilyaları sadece yazın değil, her mevsim tercih edebilirsiniz. Luva Concept farklı mobilya ürünleri üzerine üretim yapmaktadır. Siz de evinizi en güncel modeller ile renklendirmek istiyorsanız Luva’nın mobilya koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Dış Mekanların İddialı YorumuCast aluminyum mobilyalar dış mekanlarınızı renklendirmeye geliyor. Bahçe aksesuarları ile tamamlayacağınız bahçeniz, evinizin en güzel köşelerinizden biri olacak! Klasik tasarım anlayışı ile modern bir görünüm sunan cast aluminyum mobilyaları ufak dokunuşlar ile hareketlendirebilirsiniz. Bu tarz mobilyalar, fonksiyonel özelliği ile her tarza göre yorumlanabiliyor.

Cast Aluminyum Mobilyaları Nasıl Üretilir?

El işçiliği ürünü olan cast aluminyum mobilyaları için öncelikle birbirinden farklı desenler seçilir. Eritilen alüminyum hazırlanan farklı desenlerdeki kalıplara dökülür. Alüminyum İstenilen forma kavuşturulana kadar soğutulur. Çıkan her parça tek tek boyanarak, cilalanır. Böylece işlenen her parçanın paslanmaması sağlanır.

Tüm bu işlemlerden geçen her parça, kışın tüm zorluklarından sağlam bir şekilde çıkacak elastik ürünlere dönüşüyor.

Cast Aluminyum Mobilyalar Nasıl Temizlenir?
Cast aluminyum mobilyaları temizlerken öncelikle dikkat etmeniz gereken şey herhangi bir kimyasal madde kullanmamaktır. Kimyasal maddeler mobilyaların ana temasına zarar vererek, ürünü yıpranmış bir görünüme sokar.

Her hava koşuluna dayanıklı olan bu ürünleri uzun süre kullanabilmek için belli aralıklarda sabunlu suyla temizleyebilirsiniz. Ara sıra yapacağınız bu işlem sayesinde mobilyanızı, uzun süre sağlıklı bir görünümde tutabilirsiniz.

Cast Aluminyum Mobilyaları Neden Tercih Etmelisiniz?
Cast aluminyum mobilyaları ile bahçe dekorasyonunuzu tamamlayın! Cast aluminyum mobilyalar pek çok özelliğinden dolayı en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Peki, cast aluminyum mobilyaları neden tercih edilir?

Bu Mobilyalar;

* Her türlü mevsime dayanıklı, sağlam mobilyalardır.

* Yıpranma payı diğer mobilya türlerine göre daha azdır.

* Ek bir parça ile kendi tarzınızı yansıtarak, mobilyalarınızı özgün bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

* Bu mobilyalar için özel bir alan yaratmanıza gerek yok, istediğiniz yerde değerlendirebilirsiniz.

* Mobilyalarınızı; kar, yağmur, rüzgar, fırtına ya da güneş altında bırakabilirsiniz.

* El işçiliği, özel üretim olmasına rağmen hesaplıdır.

Tüm bu başlıklar tam aradığınız mobilyayı işaret ediyorsa Luva Concept’in koleksiyonunu inceleyebilir, evinizin eksik parçalarını zarif detaylar ile tamamlayabilirsiniz.

Haber bültenimize abone olun.
LUVA CONCEPT MASKO
İkitelli Osb Mah.
Masko Mobilyacılar Sitesi
17-B Sk. No:33-35
Başakşehir / İstanbul
0212 472 72 72
LUVA CONCEPT ÜMRANİYE
Necip Fazıl Bulvarı
No: 84/A Y. Dudullu
Ümraniye / İstanbul
0 216 420 28 28
Copyright © 2022 Luva Concept. Tüm Hakları Saklıdır.
Maya
WhatsApp